Dr. Popov kapky Ashwagandha: Jaké jsou zkušenosti? [recenze]

V dnešní uspěchané době stále více čelíme stresu a vypjatým situacím, hůře spíme a náš imunitní systém je oslabený. Mnoho lidí se proto snaží posílit své zdraví a psychickou pohodu například přírodními prostředky. Jedním z nich jsou i kapky Ashwagandha od společnosti Dr. Popov. Co tyto kapky nabízejí svým zákazníkům a dokážou opravdu přispět k celkovému zdraví?

Co je Ashwagandha?

Ashwagandha, známá také jako Vitánie snodárná neboli indický ženšen, je rostlina, která se již po dlouhá léta používá v tradiční indické medicíně, ajurvédě. Je ceněna zejména pro své adaptogenní vlastnosti a vysokému obsahu withanolidů, které pomáhají tělu lépe se vyrovnat s psychickým a fyzickým stresem. Kromě toho má Ashwagandha i mnoho dalších pozitivních účinků na lidské zdraví jako je podpora imunitního systému, snížení úzkostí a podpora kvalitního spánku.

Dr. Popov kapky Ashwagandha: Jaké jsou zkušenosti? [recenze] 2

Dr. Popov je známkou kvality

Dr. Popov je česká společnost, která se specializuje na výrobu přírodních doplňků stravy a bylinných produktů. Kapky vyrábějí léty ověřeným způsobem macerování v 60 % potravinářském lihu zastudena. Touto extrakcí získají kapky vysokou koncentraci účinných látek. Ashwagandha od Dr. Popova jsou tedy výsledem tradičního vědění o bylinkách spojeného s moderní technologií.

Složení kapek a způsob užívání

Kapky obsahují výtažky z kořene Ashwagandha, které jsou známé svým vysokým obsahem withanolidů. Proto v nich najdete pouze tyto výtažky, vodu a ethanol, který je použit při extrakci látek a konzervaci produktu. Doporučené dávkování je 20 kapek 3x denně, které rozpustíte v malém množství vody nebo džusu. Balení 50 ml těchto kapek stojí 145 Kč.

Hlavní výhody těchto kapek

Ashwagandha má mnoho blahodárných účinků na lidský organismus. Mezi ty nejdůležitější patří:

  • podpora psychické pohody
  • zmírnění úzkostí
  • zlepšení fyzického zdraví
  • posílení imunitního systému
  • podpora kognitivních funkcí

Co na kapky říkají zákazníci?

Tyto kapky jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí podpořit své zdraví přírodní cestou a zákaznické recenze jsou převážně pozitivní. Mnoho uživatelů kladně hodnotí zejména zlepšení v oblasti zvládání stresových situací, zklidnění mysli a snížení úzkosti. Dále pociťují zlepšení spánku, spánek je kvalitnější a uživatelé také rychleji usínají. V neposlední řadě oceňují i to, že je produkt přírodní a neobsahuje zbytečně přidané látky. Negativně někteří hodnotí to, že je potřeba kapky odměřovat v porovnání s jinými doplňky stravy, jako jsou například kapsle.

Dr. Popov kapky Ashwagandha: Jaké jsou zkušenosti? [recenze] 3

Porovnání s ostatními produkty

Ashwagandha od Dr. Popov není jediným produktem tohoto typu na českém trhu. Porovnejme je například s produkty Ašva, Ashwagandha od GymbeamAshwagandha od Viridian nebo Ashwagandha od Advance. Ve všech případech se jedná o produkty, které mají ve svém složení čisté výtažky kořene Ashwagandha. Dr. Popov je však jediný, který nenabízí kapsle, ale přírodní kapky. Kapky jsou vhodnější pro ty, kteří preferují rychlé vstřebávání látky s rychlejším nástupem účinků. Jsou také levnější než zmíněné kapsle. Na druhou stranu mají kapsle vyšší podíl účinných látek withanolidů než právě zmíněné kapky.

 

Napsat komentář