ADVANCE Ashwagandha: Jak silné je složení?

Potřebujete si trochu „dobít baterky“? Cítíte se neustále vyčerpání, bez sil a energie? Trápí vás bolesti hlavy a váš imunitní systém není zrovna nejlepší? Vyzkoušejte sílu přírodního indického ženšenu od Advance. Je tato bylina ale opravdu tak účinná?

ADVANCE Ashwagandha: Jak silné je složení? 2

Indický ženšen a jeho účinky na lidské zdraví

Tato indická starodávná bylina má mnoho pozitivních účinků na lidské zdraví, čehož si lékaři všimli již před mnoha tisíci lety, jelikož se ashawagandha tradičně používá v ajurvédě, neboli indické přírodní medicíně. Její zázračné účinky jsou připisovány zejména tomu, že jsou zde zastoupeny a adaptogeny a withanolidy, které mají silné protizánětlivé a antioxidační účinky. Dále pomáhají snižovat pocity stresu a úzkosti, zlepšují kvalitu spánku, zvyšují energii, podporují imunitní systém, zlepšují kognitivní funkce, regulují hladinu cukru v krvi a podporují zdraví srdce. Tyto blahodárné výtažky se získávají z kořene této rostliny.

Ashwagandha od Advance: podpora pro vaše zdraví

Kapsle od Advance obsahují silný extrakt z kořene ashwagandhy s vysokým obsahem withanolidů. Balení 90 kapslí stojí v průměru 629 Kč, využít však můžete i aktuálních slevových akcí. Doporučené dávkování je 1–2 kapsle denně, které je potřeba dostatečně zapít větším množstvím tekutiny. Kapsle nejsou vhodné pro děti a těhotné a kojící ženy. Mezi hlavní účinky těchto kapslí patří zejména:

  • větší odolnost proti stresu a úzkostem
  • energie a vitalita
  • pozitivní vliv na duševní zdraví
  • kvalitní spánek
  • snížení pocitu únavy a vyčerpání
  • silný antioxidant

Jaké jsou zkušenosti a názory zákazníků?

Zákazníci, kteří Ashwagandhu pravidelně užívají, potvrzují pozitivní účinky tohoto kořene na lidské zdraví a psychiku. Uvádějí, že se jim díky tomu zlepšila nálada a psychicky se cítí více v pohodě i ve vypjatých situacích. Ashwagandha jim pomáhá zlepšit nejen náladu, ale má také pozitivní vliv na imunitní systém, zmírnění únavy a příliv energie. Mnoho z nich kapsle nazývá životabudičem a doporučili by je i svým přátelům a známým.

ADVANCE Ashwagandha: Jak silné je složení? 3

Jak si Advance vede v porovnání s ostatními produkty?

Na českém trhu je více výrobků, které se zabývají prodejem Ashwagandhy. Mezi nejznámější patří Ashwagandha od Gymbeam, Ašva a Ashwagandha od společnosti Viridian. Všechny produkty obsahují čistý výtažek z kořene Ashwagandhy v kapslích, bez umělých přísad, liší se však například cenou. Gymbeam a Advance nabízí větší množství kapslí za výhodnější cenu, což může být klíčovým faktorem pro ty, kteří hledají cenově dostupnější variantu. Viridian kapsle jsou dražší, ale častěji je vyzdvihována jejich čistota a kvalita. Co se týče koncentrace withanolidů, nejvíce jich najdete právě v kapslích od Advance. Advance tedy pro vás může být tou nejlepší volbou.

Napsat komentář